Jesteś tutaj

Centralna Rejestracja

Pacjenci mogą rejestrować się:

  1. osobiście w Centralnej Rejestracji - codziennie od poniedziałku do czwartku w godz. 7:00 - 18:00 oraz w piątki w godz. 7:00 - 15:30,
  2. telefonicznie: 12 424 54 70,
  3. poprzez e-mail: rejestracja@uks.com.pl, - poprzez ten adres możecie Państwo zarejestrować się do Gabinetów Lekarza Dyżurnego poszczególnych Poradni. W ciągu 48 godzin otrzymacie Państwo zwrotną propozycję terminu rejestracji do wybranej Poradni . Propozycja terminu wymaga akceptacji  drogą mailową.
  4. Rejestracja Internetowa. Mając na uwadze Państwa wygodę uruchomiliśmy możliwość rejestracji przez Internet. Z opcji tej mogą skorzystać pacjenci zgłaszający się po raz pierwszy do leczenia w naszej Klinice.
    Podczas rejestracji należy podać dane osobowe ze względu na przepisy dotyczące kolejek oczekujących. Niemożliwe jest zarejestrowanie się przy użyciu karty OSOZ.

    Rejestracja w tym trybie umożliwia rezerwację wizyty w Centralnym Ambulatorium Stomatologicznym UKS, gdzie zostaniecie Państwo przyjęci przez Lekarza Dyżurnego.

    Lekarz przeprowadzi wywiad ogólny i badanie stomatologiczne oraz udzieli natychmiastowej pomocy w stanach ostrych. W zależności od stwierdzonego przez Lekarza Dyżurnego głównego problemu stomatologicznego zostaniecie Państwo skierowani do odpowiedniej Poradni Specjalistycznej lub innego lekarza w Centralnym Ambulatorium, gdzie będzie prowadzone dalsze leczenie stomatologiczne.
Autor: 
Administrator (admin)
Ostatnia modyfikacja: 
środa, Październik 9, 2019 - 13:26
Liczba wyświetleń: 
1710